وینو پلاستیک
LANGUAGE

تولید لوله های OPVC با قطر یک هزار میلیمتر

ما به شما در بهبود عملکرد پروژه کمک می کنیم

شرکت molecular اولین لوله های  OPVC تحت فشار را با قطر mm 1000 تولید کرد که نشان دهنده نقطه عطف جدیدی در بخش خطوط لوله تحت فشار است.

لوله های OPVC تولیدی این شرکت با سایزهای 500، 630، 710 و 800 میلیمتر در بازار در دسترس بوده اند. همچنین اتصالات تحت فشار OPVC نیز با نام تجاری ecoFITTOM® از سایز 110 تا 400 میلیمتر و رده فشاری 16 بار برای انتقال آب آشامیدنی و سیستم های آبیاری تولید شده است.

پروفیل سقفی ساینو چه کاربرد هایی دارد؟

در حال حاضر molecular با پاسخگویی به نیاز بازار برای انتقال آب تحت فشار اقدام به تولید لوله های پی وی سی آرایش یافته با سایز 1000 میلیمتر کرده است. فرایند منحصر به فرد آرایش یافتگی توسعه یافته توسط Molecor به طور قابل توجهی خصوصیات مکانیکی لوله ها را بهبود می بخشد. لوله های TOM® به عنوان یک محصول سبک و قابل انعطاف می توانند با سهولت و سرعت بیشتری نصب شوند و زمان کمتری برای نصب هر متر از لوله لازم است که به معنای صرفه جویی قابل توجه در هزینه های نصب است.

درباره ویژگی های لوله آب وینو پلاستیک وینو چه میدانید.

تولید این سایز جدید همراه با قطرهای موجود، فشار مورد نیاز و اثربخشی جریان را برای مدیریت هوشمندانه منابع آب تضمین می کند. لوله های TOM® PVC-O با عمر مفید بالا و ویژگی های بهبود یافته با هدف بهینه سازی منابع موجود و کاهش هزینه های نصب و نگهداری در زیرساخت های هیدرولیکی، محصولی است که به مدت 50 سال تضمین شده است.

 

منبع: انجمن لوله و اتصالات پی وی سی

جدیدترین مقالات

موتورخانه یا پکیج

تبدیل لوله‌کشی از موتورخانه به پکیج

وجود سیستم گرمایش در ساختمان‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و انتخاب نوع آن‌ می‌تواند تحت تأثیر عوامل و …

شیر فشار شکن

شیر فشار شکن چیست؟

تأمین ایمنی و امنیت تجهیزاتی که در سیستم‌های لوله‌کشی و … وجود دارند از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که …

لوله فلکسیبل

لوله فلکسیبل یا فلکسی بل

امروزه سیم‌کشی برق و مخابرات در پروژه‌های صنعتی و غیر صنعتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید توجه …

سینی کابل چیست

سینی کابل

سیم‌کشی برق از مهم‌ترین مراحل اجرایی پروژه‌های مختلف صنعتی و غیر صنعتی است که می‌تواند به اشکال مختلفی همچون سیم‌کشی‌های …

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات