LANGUAGE

پیش‌بینی بازار جهانی لوله و اتصالات تا سال 2027

ما به شما در بهبود عملکرد پروژه کمک می کنیم

پیش بینی بازار جهانی لوله و اتصالات تا سال 2027

به تازگی گروه تحقیقاتی Global Industry Analysts با ارائه‌ گزارشی به بررسی و پیش‌بینی بازار جهانی لوله و اتصالات شیلنگ/ لوله تا سال 2027 پرداخته‌اند که در اینجا به بررسی نتایج حاصل از این گزارش می‌پردازیم.

– ارزش بازار جهانی لوله و اتصالات شیلنگ و لوله تا سال 2027 به 337.3 میلیارد دلار خواهد رسید.

– با توجه به بحران پاندمی ویروس کویید-19 ارزش بازار جهانی لوله و اتصالات لوله/شیلنگ در سال 2020 حدود 266.3 میلیارد دلار بوده است که پیش بینی می شود این مقدار در سال 2027 به 337.3 میلیارد دلار برسد. برای این دوره پیش بینی نرخ رشد مرکب سالانه 3.4 % در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود ارزش فولاد، با نرخ رشد مركب سالانه (CAGR) 3 % به 134.7 میلیارد دلار برسد. بعد از تجزیه و تحلیل های اولیه از پیامدهای تجاری پاندمی کرونا و بحران اقتصادی ناشی از آن، رشد سالانه در بخش لوله پی وی سی مورد اصلاح قرار گرفته و برابر با 4.3 % برای دوره هفت ساله آینده در نظر گرفته شد.

لوله و اتصالات– بازار ایالات متحده آمریکا در حوزه لوله ها و اتصالات در سال 2020 حدود 71.9 میلیارد دلار تخمین زده شده است. در حالی که CAGR برای بازار چین حدود 6.1 % پیش بینی شده است. چین دومین اقتصاد بزرگ جهان تا سال 2027 با نرخ رشد مركب ساليانه گفته شده، اندازه بازار معادل با 69.8 میلیارد دلار در این دوره پیش بینی دارد. از دیگر بازار های جهانی قابل توجه ژاپن و کانادا هستند که پیش بینی می شود هر یک به ترتیب با نرخ رشد مرکب سالیانه برابر با 1% و 2.6 % در دوره هفت ساله ی 2020-2027 رشد داشته باشند. نرخ رشد مرکب سالیانه برای کشور آلمان برابر با 1.7 % پیش بینی شده است.

– CAGR برای فلنج های فلزبو متعلقات آن حدود 3.6 % پیش بینی شده است. در بازار فلنج های فلزی آمریکا، کانادا، ژاپن، چین و کشورهای اروپایی نرخ رشد مرکب سالیانه 3.1 % را تجربه خواهند کرد.

– چین در این دسته از بازار های منطقه همچنان دارای سریعترین رشد است. با وجود کشورهایی مانند استرالیا، هند و کره جنوبی پیش بینی می شود ارزش بازار آسیا اقیانوسیه تا سال 2027 به 47.3 میلیارد دلار برسد در حالی که بازار آمریکای لاتین با نرخ رشد مرکب سالیانه 4.5 % ادامه پیدا خواهد کرد.

جدیدترین مقالات

اتصالات چدنی چیست

اتصالات چدنی چیست ؟

با پیشرفت علوم و تکنولوژی‌های مختلف امروزه لوله‌ها و اتصالات از انواع مواد مختلف با ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مشخصات منحصربه‌فردی …

لوله کامپوزیت چیست

لوله کامپوزیتی چیست ؟

لوله‌ها از جمله تجهیزات بسیار کاربردی و پر استفاده هستند که در صنایع مختلف برای انتقال سیالات متعدد از نقطه‌ای …

رفع یخ زدگی لوله آب

رفع یخ زدگی لوله آب

می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین و بارزترین ویژگی آب قابلیت انبساط آن است که در دمای صفر درجه و کمتر …

چیلر چیست

چیلر چیست ؟ + آشنایی با انواع چیلر

چیلرها (Chiller) از جمله تجهیزات و ابزارهای بسیار کاربردی و پراستفاده‌ای هستند که می‌توانند در صنایع مختلف به منظور خنک …

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات