وینو پلاستیک
LANGUAGE

افزایش قیمت جهانی پی‌وی‌سی به دلیل مشکلات در مواد اولیه

ما به شما در بهبود عملکرد پروژه کمک می کنیم

به گفته Keyline شرکت تامین کننده مواد ساختمانی انگلستان،افزایش قیمت جهانی pvc به دلیل حل نشدن مسائل در زنجیره تامین مواد اولیه پی‌وی‌سی می‌باشد.

مشکلات در رابطه با کمبود شدید مواد اولیه مورد استفاده تولیدکنندگان پی‌وی‌سی و رزین‌های پلیمری، موجب ایجاد مشکل در زنجیره تولیدکنندگان و مشتریان این محصول می‌شود که این امر منجر به افزایش قیمت این محصول در بازار خواهد شد.

مواد اولیه Pvc

به دلیل کمبودها، تقاضای زیاد محصول در انگلیس و جهان و مسائل لوجستیکی از نوامبر 2020 قیمت‌ها در حال افزایش هستند. علاوه بر این، اخیرا در اروپا و آمریکا شمالی به دلیل سرمای شدید هوا در ماه فوریه تولید برخی از کارخانه‌ها متوقف شده است. این حوادث منجر به اعمال فورس ماژور توسط تولیدکنندگان شده است که آن ها را با افزایش قابل توجه قیمت، محدودیت حجم و نیاز به تهیه محصولات گران تر برای تامین عرضه روبرو کرده است. این موضوع منجرشده است که تولیدکنندگان برای حفظ عرضه خود به بازار مجبور باشند محصولات خود را با افزایش قیمت عرضه کنند که برخی از این افزایش قیمت‌ها از 5 آپریل 2021 اجرا خواهند شد.

کی‌لاین قبلا در مورد این افزایش قیمت و تاثیر آن بر مشتریان خود بحث کرده بود و اطمینان داده است که این شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا افزایش قیمت‌ها را به حداقل برساند. این شرکت با داشتن شعب بسیار و سهام قوی و همچنین پشتیبانی متعهدانه از محصولات خود اطمینان داد که می‌تواند در جایگاه خوبی برای ادامه عرضه به مشتریان خود باشد.

در رابطه با انواع لوله pvc و لوله و اتصالات بیشتر بخوانیم.

منبع: انجمن لوله و اتصالات پی وی سی

جدیدترین مقالات

موتورخانه یا پکیج

تبدیل لوله‌کشی از موتورخانه به پکیج

وجود سیستم گرمایش در ساختمان‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و انتخاب نوع آن‌ می‌تواند تحت تأثیر عوامل و …

شیر فشار شکن

شیر فشار شکن چیست؟

تأمین ایمنی و امنیت تجهیزاتی که در سیستم‌های لوله‌کشی و … وجود دارند از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که …

لوله فلکسیبل

لوله فلکسیبل یا فلکسی بل

امروزه سیم‌کشی برق و مخابرات در پروژه‌های صنعتی و غیر صنعتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید توجه …

سینی کابل چیست

سینی کابل

سیم‌کشی برق از مهم‌ترین مراحل اجرایی پروژه‌های مختلف صنعتی و غیر صنعتی است که می‌تواند به اشکال مختلفی همچون سیم‌کشی‌های …

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات